KONST / Litografier / Färglitografi 9197184
nr 919 7184
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi , Bengt Lindström (1925-2008), 59/300, signerad, motivet: 28 x 21
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
måndag 20 oktober 2014
kl 19:22:52
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström